Tr En


Yiğit Elektrik Elektronik Proje Müh. Ltd. Şti. Hakkında

Yiğit Elektronik 1997 yılından beri sektöründe daima yenilikçi ve ileri teknoloji ürünler ile hizmet vermektedir.

Türkiye geneline yayılmış eğitimli bayi ağımız ile distribütörü olduğumuz bütün yeni teknolojileri vakit kaybettirmeden sizlerin kullanımına sunmayı kendimize ilke edindik.

CCTV elektronik güvenlik, ses-ışık otomasyon sistemlerinde öncü ve lider markaların en iyi rekabetçi ürünlerini satış sonrası hizmetler ve teknik eğitimler ile sizlere sunmaya devam ediyoruz.


Hizmet, çözüm alanlarımız...

Profesyonel elektronik güvenlik ürünlerinde distribütörlük, yurtiçi yurtdışı temsilcilik hizmetleri, Elektronik iletişim ürünlerinde distribütörlük ,yurtiçi yurtdışı temsilcilik hizmetleri, Profesyonel ses ve ışık uygulama ürünlerinde yurtiçi yurtdışı temsilcilik hizmetleri,

Ürünlerimiz CE belgeli ve ISO standartlarına sahip tesislerde üretilmektedir. Firmamız 9001:2000 kalite sertifikasına sahiptir.


Kalite Politikamız...

Teknolojiyi yakından takip ederek, ürün ve hizmetlerde katma değeri eksiksiz sağlamak. Müşterilerimizin teknolojik beklentilerini sürekli ve doğru bilgi ile karşılamak.

Sektörün rekabet ortamındaki gelişim ve yapılanmalarda etkin rol almak. Firma çalışanlarının sağlığını, güvenliğini,önem vererek yarınlarını güvence altına almak.

Çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza eğitimler vererek kalite sürecimize katılmalarını sağlamak. Ticari ilişkilerin devamlılığına ,yasal prosedürlere ve insan kaynaklarına önem vermek.

Çevre dostu teknolojiler ile enerjinin ve doğal kaynakların artmasına yardımcı olmak.

Tüm çalışanlarımızın sorumluluk bilincine bağlı,koşulsuz hedef ve anlayışıdır.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahhüt ederiz.